Výsledky třebovských družstev v polovině soutěže

Družstva tenisového oddílu Moravská Třebová si vedou velmi dobře.

Družstva tenisového oddílu Moravská Třebová si vedou velmi dobře.

Dospělí:

MT A suverénně boduje ve Východočeské divizi, kde jen díky horšímu skore figuruje na druhé pozici. Tým postupně porazil Žamberk 5:4, Nový Bydžov A 7:2, Ústí nad Orlicí A 6:3 a Hořice A 6:3.

MT B se po loňském vítězství v Pardubické 1. třídě neztrácí ani v Pardubickém krajském přeboru. Po čtyřech kolech je tým na čtvrté pozici a to ještě má jeden zápas díky špatnému počasí nedohraný. Výsledky: MT B – MT C 6:3, MT B – USK Pardubice 6:3, MT B – Pernštýn Pardubice 3:6 a s Českou Třebovou nedohráno.

MT C hraje stejnou soutěž jako MT B a drží pozici pátou se dvěma vítětstvími (USK Pardubice 5:2, Vysoké Mýto 6:3) a dvěma prohrami (MT B 3:6 a Přelouč 4:5)

MT D je po čtyřech kolech ve Východočeské soutěži 2. třídy díky horšímu skore na místě pátém s jedním vítězstvím (Třebechovice p. Orebem B 5:4) a třemi prohrami (Rychnov n. Kněžnou 2:7, Tesla Pardubice 3:6, Týniště n. Orlicí 3:6).

Žáci a děti:

Mladší žáci se rozehrávají k výborným výkonům. V tabulce jsou zatím na šesté pozici, ale týmy mají různé počty zápasů díky volným losům či dohrávkám. Třebovští žáci vybojovali cenné vítězství s Poličkou 5:4, těsně prohráli s Vysokým Mýtem 4:5 a s favorizovaným Žamberkem prohráli 0:9.

Družstva dětí v kategoriích babytenis a minitenis dosahují zatím jen na dílčí vítězství, ale na celková vítězství stále čekají . Jsou ve svých skupinách na posledních pozicích.