Soutěžní sezona 2013

Soutěžní sezona začíná pěkně zostra a s velkými předsevzetími a to hned 1. května

Tenisová sezóna začíná

A začíná pěkně zostra a s velkými předsevzetími hned 1. května zápasy dvou družstev.

Letos jich bude město Moravská Třebová reprezentovat osm! Družstvo A dospělých v nejvyšší krajské soutěži – Východočeské divizi s ambicemi postupu do druhé ligy. Družstva B a C budou účinkovat v Pardubickém krajském přeboru, a družstvo D ve Východočeské krajské soutěži 2. třídy.  Družstvo seniorů bude již druhou sezónu hrát nejvyšší východočeskou soutěž družstev – Východočeský přebor seniorů.

Kromě dospělých budou čile reprezentovat oddíl a město družstva dětí. Družstvo mladších žáků a žákyň se bude snažit vylepšit pozice v Pardubické krajské soutěži, družstva babytenisu a minitenisu budou bojovat v Memoriálu Zdeňka Kocmana, skupinách Pardubického kraje. Další členové oddílu budou hostovat v okolních klubech (Svitavy, Jevíčko) v kategorii dorostu.

Aktivity Tenisového klubu TJ Slovan jsou plně podporovány městem Moravská Třebová, za což děkujeme, ale také některými významnými osobnostmi. Např. poslední „předsezonní“ soustředění A družstva navštívil a podpořil wimbledonský vítěz, dvojnásobný vítěz Roland Garros a držitel ceny fair-play za rok 2012 Jan Kodeš. Rozpis utkání jednotlivých družstev i informace o zimní přípravě najdete na www stránkách TJ Slovan. Přijďte se podívat na kurty  a podpořit moravskotřebovské týmy s nejlepšími hráči kraje!